fbpx
logo-mini
2020/08/30 09:00:00

Interesuje Cię fotografia kobieca/sensualna a może akty?
Chciał/a byś spróbować swoich sił w tego typu sesjach?
Potrzebujesz rozbudować swoje portfolio?
Jest na to idealna okazja!

Już 30 sierpnia zapraszamy na
SHOOTIT Portfolio Builder VOL2
w Chmielniku koło Rzeszowa.

*Zastrzegam sobie możliwość zmiany modelek, uzależniony od wypadków losowych. Jeśli skład ulegnie zmianie, zostaniecie o tym odpowiednio wcześniej poinformowani.
*Jeżeli grupa fotografów będzie mniejsza niż planowana, może zostać pomniejszona ilość modelek.

Kilka słów od prowadzącego:

Podczas tego spotkania będę Wam pomagał, podpowiadał, pokażę jak pracuje z modelkami i na co zwracam szczególną uwagę. Podpowiem co jest ważne przy tego typu sesjach, jak rozmawiać z modelkami, czego unikać w rozmowie i zachowaniu.

Każdy z Was będzie miał okazję, aby zrobić sesje wszystkim dziewczynom.

Jest to nie lada gratka, ponieważ wybrane dziewczyny będą pozowały w pełnym zakresie! Od portretu aż po akt.

To już druga edycja naszego spotkania. Tym razem zapraszam Was na warsztaty w plenerze! Do dyspozycji będziemy mieli kilka planów fotograficznych takich jak: wnętrza, domki letniskowe, domki na drzewie oraz kabriolet.

Pozować dla Was będą piękne profesjonalne modelki z dużym doświadczeniem, tak że gwarancja udanych kadrów zapewniona 😉 Podczas spotkania będzie z Nami 7 pięknych kobiet.

Niecodzienne połączenie siły opanowania i oryginalnego podejścia do pracy. Fotografia była jego hobby od momentu kiedy skończył 17 lat. Od kilku lat zajmuje się nią zawodowo, stale się rozwijając. Współwłaściciel firmy, we wszystko czego się podejmuje wkłada serce, pasję i ambicję. Nigdy nie brakuje mu pomysłów zwłaszcza tych na nietuzinkowych rozwiązań z zakresu fotografii. Jego specjalnością są również sesje kobiece, dlatego każda Panna Młoda powinna być z tego faktu zadowolona ;). Mistrz retuszu to jego drugie imię, bo to właśnie on ostatecznie czuwa nad tym, aby Wasze zdjęcia były perfekcyjne.

Zaczynamy od godz. 13:00-21:00

Maksymalna grupa fotografów 15 osób

Całkowity koszt uczestnictwa:
699,00 PLN

Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 299,00 PLN gotówka albo przelewem na konto
Na miejscu zapewniamy wodę, kawę, herbatę i przekąski oraz gorącą pizzę lub inne ciepłe danie 🙂 W przypadku nie zebrania minimalnej grupy uczestników, wydarzenie zostanie odwołane a opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona.

Szczegółowe informacje będą przekazywane po zebraniu kompletu uczestników.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu(wymagane)

  Czego chciałbyś się dowiedzieć ze szkolenia? 🙂 (wymagane)

  Faktura VAT

  TAK

  [recaptcha]

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na Twoje zapytanie