fbpx
logo-mini

Ofertę kierujemy do organizatorów imprez sportowych – zarówno tych małych jak i tych zrzeszających kilka tysięcy uczestników.

Dzięki współpracy zespołowej, już następnego dnia roboczego otrzymasz profesjonalnie obrobiony, obszerny reportaż. Jako nieliczni w kraju możemy zaoferować również obsługę BEZKOSZTOWĄ! Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej.

Współpracujemy z zawodowcami

 w zakresie wideo – filmowania polecamy wyłącznie

www.vststudio.pl

Trafiłeś na pasjonatów fotografii realizujących rocznie blisko 350 zleceń zdjęciowych. Jako uczestnicy wielu imprez doskonale wiemy jakie kadry cieszą najbardziej oraz jak zapewnić królewską oprawę wydarzenia.

Co warto o nas wiedzieć?

Przede wszystkim stanowimy zespół i to jest dla nas najważniejsza wartość. Przydaje się to nie tylko na w biurze, ale przede wszystkim podczas pracy w terenie.

Jesteśmy ludźmi, którzy są przede wszystkim pozytywnie nastawieni do życia, ciągle się rozwijamy, uczestniczymy w wielu szkoleniach.

0
LAT
0
ZLECEŃ ROCZNIE
0
FOTOGRAFÓW
 • E-mail: biuro@shootit.pl

 • Witosław Rusinek 791 741 826

 • Mirosław Jarosz 604 445 185

 • ul. Langiewicza 18, 35-021 Rzeszów

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na Twoje zapytanie