fbpx
logo-mini

Zapisy ruszyły!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

To innowacyjny program szkoleniowy, dzięki któremu skutecznie zbudujesz i poprowadzisz zespół do realizacji dowolnej liczby zleceń. To kolejny poziom Twojego rozwoju zawodowego i osobistego fotografa. 

Program zmieni Twój model prowadzenia biznesu i spowoduje, że nie stracisz płynności finansowej nawet kiedy z jakiegoś powodu nie będziesz mógł wykonywać dalej swojego zawodu.

Jako nieliczna firma w kraju posiadam tak duże doświadczenie: obsłużonych min 500 ślubów i minimum 2000 innych wydarzeń fotograficznych takich jak eventy, chrzciny, komunie, imprezy sportowe, firmowe, sesje reklamowe, plenerowe i urodzinowe.

Masz wrażenie, że stanąłeś w miejscu w swoim biznesie fotograficznym a na dodatek nie przybywa Ci kolejnych zleceń?

Dzięki programowi Master SHOOTIT dowiesz się:

Jak prowadzić biznes aby uzyskać dochody miesięczne na poziomie
30 000 – 50 000 MC?

Jak budować zespół aby obsłużyć rocznie kilkaset zleceń?
Jak pozyskać kontrahentów generujących przychody na poziomie 50.000zł rocznie?

Zagadnienia:

× Budowanie portfolio,

× Pozyskanie Twoich pierwszych klientów,

× xx praktycznych porad marketingowych dla początkujących i średniozaawansowanych.

Sprzedawanie – Pozyskanie nowych klientów stricte:

×  w fotografii ślubnej,

× w fotografii eventowej,

× w fotografii reklamowej,

× na fotografię chrzcin,

× na fotografię komunijną.

Ofertowanie – czyli budowanie atrakcyjnej oferty:

× fot. ślubnej wraz z omówieniem

× fot. eventowej wraz z omówieniem

× fot. komunijnej wraz z omówieniem

× fot. chrztu wraz z omówieniem

Skalowanie biznesu:

× Ekspansja nowych usług fotograficznych

× Pozyskiwanie nowych członków zespołu

× Jak generować przychód pasywny w fotografii

× Pozyskiwanie klientów generujących największe przychody

× Metodologia uzyskania stałych miesięcznych dochodów na poziomie 30.000-50.000zł

Otrzymasz:

× Gotowy i kompletny KNOW-HOW wejścia w rynek fotografii. 

× Metodologię pozyskiwania klientów.

× Sprawdzone działania marketingowe.

× Wzory umów i ofert wraz z omówieniem.

× Przygotowanie firmy pod obsługę kilku zleceń jednego dnia.

Dla kogo jest to szkolenie:

× Dla osób początkujących, pasjonatów fotografii, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę jako przedsiębiorcy.

× Dla osób średniozaawansowanych, którzy czują, że stoją w miejscu i chcieliby rozwinąć swój dotychczasowy biznes ale nie mają na to pomysłu.

PONADTO

Gotowe wzory umów

Fotografia ślubna
Fotografia komunijna
Fotografia eventowa
Najlepszy czas na podpisywanie umów

OPINIE UCZESTNIKÓW

POPRZEDNIEJ EDYCJI

BARTOSZ

PRUSAK

Długo zastanawiałem się, jak napisać opinię, podobnie jak to miało miejsce z podjęciem decyzji o rozpoczęciu szkolenia oferowanego w firmie Shootit. Fakt, jest to może spory wydatek, jednak dzięki możliwości rozłożenia płatności na raty oraz sporemu wsparciu ze strony chłopaków udało się szybko odrobić koszt szkolenia. Jednakże co dużo ważniejsze – nabyłem pewności siebie, poznałem wiele tajników i podglądnąłem pracę profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki szczerej ocenie mojej pracy, konstruktywnej krytyce oraz wskazówkom w błyskawicznym tempie mogłem rozwinąć swoje umiejętności o wiele poziomów. Na potwierdzenie moich słów wystarczy wspomnieć, że na rok po przeprowadzce do Polski i ledwie 5 miesięcy po rozpoczęciu szkolenia mam za sobą już kilka własnych realizacji oraz pierwsze poważne zlecenia zarezerwowane na przyszły rok i pewność co do swojego warsztatu. Dużym plusem jest możliwość konsultacji i brak tematów tabu – mogę niemal w każdej chwili zadzwonić i dopytać o co tylko chcę. Kolejną sporą zaletą jest to, iż mimo zrealizowania planu chłopaki nadal wspierają mnie, gdy tylko tego potrzebuję. Sądzę, że gdyby przyszło mi się tego wszystkiego uczyć samemu zeszłoby mi zapewne kilka lat oraz popełniłbym wiele błędów o ile nie poddałbym się gdzieś w połowie drogi do tego miejsca, gdzie znajduję się dzisiaj. Z dumą i pewnością siebie mówię o sobie „pan fotograf”, Prusak Foto i członek zespołu Shootit! Także mogę w pełni polecić szkolenia każdemu, kto chciałby zacząć zarabiać na swoim hobby, którym jest fotografia. Szkoda czasu na uczenie się tego wszystkiego samemu.

JOANNA

KWIATKOWSKA-STABRYŁA

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż poniższy tekst będzie niewątpliwie formą bliższą do listu niż recenzji – cóż – emocjonalne przywiązanie do Shootit nie pozwala mi na sztywną formę wypowiedzi pisemnej 😉 Pozwólcie, że będę zwracała się tutaj bezpośrednio i personalnie.
Jak wiecie moja przygoda z kursem Master Shootit rozpoczęła się niedawno bo zaledwie kilka miesięcy temu. Dzięki uprzejmości i wspaniałej chęci rozwoju swoich pracowników, firma Anna Pietrasz z Panią Anną na czele, w której mam ogromną przyjemność pracować, zostałam wytypowana do uczestniczenia w rocznym kursie fotograficznym z założenia kształcącym w pełni do profesjonalnego i samodzielnego rozwoju w branży foto. Od tego momentu poczułam, że zacznę w końcu spełniać swoje osobiste marzenia i cele związane z fotografią.
Po zapoznaniu się z Wami – Witek, Mirek- wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Od samego początku dostrzegłam wielką pasję i serce jakie wkładacie w uwiecznianie największych wydarzeń z życia mniej lub bardziej przeciętnych ludzi. Robiąc piękne ujęcia jesteście w stanie zatrzymać wspomnienia osób, które się do Was zgłaszają. To zdecydowanie pokrywa się również z moją wizją fotografii. Mnóstwo spotkań, kursów, setki rad i obiektywnych ocen moich zdjęć. Bez względu na porę i dzień wolny od Waszej pracy mogłam i nadal mogę liczyć na Waszą pomoc.
Dzięki temu programowi mogłam otworzyć swój umysł i zacząć pewniej i bardziej kreatywnie dostrzegać przestrzeń fotografii. Jestem świadoma tego, czego jeszcze muszę się nauczyć. Znam swoje warsztatowe niedoskonałości i złe przyzwyczajenia, ale dzięki Wam wiem, że mogę być lepsza w tym co robię i przede wszystkim co kocham od dziecka.
I na sam koniec, ale najważniejsze – dziękuję za to co zawsze powtarzacie – „jesteśmy tu dla Ciebie”.
Jeszcze raz i po stokroć dziękuję,
Joanna Kwiatkowska – Stabryła

MARIUSZ

MAJDER

Głównym powodem podjęcia decyzji o kursie MASTER SHOOTIT było to iż całość programu została zaplanowana na dłuższy czas a nie jak w wielu przypadkach na 1 weekend. Według mnie – dobrze przygotowany program, prowadzący bardzo chętni do przekazania swojej wiedzy. Kurs dobrze rozciagnięty w czasie dzięki czemu jest czas na spokojne przyswajanie wiedzy. W trakcie zajęć praktycznych typu wesele, ślub pomoc na każdym kroku przez co stres opada po pierwszych godzinach na pierwszej realizacji. Rzetelna krytyka wykonanego materiału, duża cierpliwość do kursantów – prowadzący bardzo chętni do kompleksowego objaśnienia niezrozumiałych tematów. Po każdej wykonanej sesji omówienie materiału zdjęcie po zdjęciu. BARDZO przyjazna i luźna atmosfera w trakcie kursu. Dzięki temu kursowi zacząłem robić zdjęcia, które bardzo podobają się moim zleceniodawcom. Dodatkowo mogłem liczyć na omówienie oraz ocenę również prywatnego materiału który został wykonany poza kursem. Na wspomnienie zasługują również konsultacje telefoniczne jak i poprzez inne formy kontaktu przed prywatnymi sesjami. BARDZO POLECAM

IZABELA

DWORAK

Fotografia zawsze mnie fascynowała, jednak byłam totalnym amatorem w tym temacie. Przeglądając portal społecznościowy trafiłam na ogłoszenie o programie MASTER SHOOTIT. Pomyślałam, że to może być coś dla mnie. Nie myliłam się. Zostałam poprowadzona od początku. Zawsze miałam pełne wsparcie. Przed realizacją zleceń omówienie tematu od A do Z. Od ustawień aparatu po przegląd przykładowych realizacji. Zawsze chętni do pomocy. Dzięki programowi mogę się rozwijać w kierunku, który był dla mnie czarną magią. Nie jest to zwykły kurs weekendowy, a roczny dlatego można tak wiele się nauczyć. Szkolenia, pomoc w obróbce, podczas sesji, zawsze można zadzwonić i się poradzić. Gdybym miała wybierać raz jeszcze zapisałabym się bez wahania. Polecam serdecznie każdemu program MASTER SHOOTIT. Dzięki niemu możesz rozwinąć skrzydła.

Zaufali nam:

Znane osoby:
Anthony Robbins, Richard Branson,Nick Voucic, Robert Kiyosaki, Brian Tracy, Jordan Belfort, Martyna Wojciechowska, Dorota Welman, Marcin Prokop, Anna Lewandowska, Lara Gesler, Les Brown, Tomasz Kammel, Mamed Khalidow, Ewa Minge, Garry Kasparow, Tamara Gonzalez – Macadamia Girl, My Fashion, Eney, Natalia Kukulska, Małgorzata Korzuchowska, Łukasz Jakóbiak, Joanna Przetakiewicz, Mateusz Grzesiak, Anna Starmach, Joanna Banaszewska, Ewa Chodakowska, Bartek Jędrzejak, Qczaj, Piotr Szwdes, Tomasz Karolak. Krzysztof Ibisz, Hubert Urbański, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Sylwia Grzeszczak, Michał Koterski, Filip Hajzer, Kamila Rowińska, Red Lipstick Monster, Hanna List, Sabina Jeżka, Nick Sincler, Roksana Węgiel, Renata Kaczoruk, Andy Harington, Michael Tracy, Dawid Bagiński, Dawid Piątkowski, Jakub B Bączek, Jacek Strojny i wielu innych

Firmy:
Porsche, BMW. CunaZone, ShowMeTheMoney, Momentum Wasy, Pratt and Withney, Hamilton, Riway, Duolife, WeCreate, BerserkersTeam, AleEnergy, Raj Tatr, Manufaktura Zdrowia, Asecco Resovia, Klinika Doktora Misia, Alcapone, Helios, Flypark, Flywall, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, Targi Młodej Pary, OPTeam, T3, Welsun, Namoi, Wiadomości Handlowe, Dynamic Educationj, Apartamenty pod Ratuszem, Kurs na Milion, Gamelo, Festiwal Kobiet w Internecie, Bacówka Radawa SPA, Hotel Gołębiewski, Galeria Rzeszów, Kolageni, Womanature. Artmedia. GTstudio, SativaLife, Doradzamy Nieruchomości, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, Podkręcone, Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe, Koniakowo, Soul Travel, Niebo w Gębie, Zielona Terapia, Basen Matuszczaka, Noshi, Gentlemen, HigeSmile Poland, Hebe, Mini Melts, Hejs-Wiklina, Drzwi z Montażem, WebSummit, Studio Tańca SENSO, Codefun i wiele innych.

A JAK TO JEST Z TOBĄ?

Być może jedyną korzyścią twojej pracy jest comiesięczna wypłata.
Twoją pasją jest fotografowanie, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok,aby zacząć zarabiać na tym tak naprawdę kochasz?

Być może jesteś już fotografem działającym na rynku od jakiegoś czasu, ale doskwiera ci brak zleceń. Nie wystarczają, aby się z nich utrzymać, więc pracujesz jeszcze na etat co powoduje, że nie masz praktycznie czasu dla siebie i najbliższych.

Być może jesteś fotografem, któremu idzie co prawda całkiem dobrze, ale wyłącznie w sezonie? Wszystko robisz samodzielnie i zastanawiasz się jak wejść na wyższy poziomi i stworzyć zespół marzeń.

Wartość programu:

JEDNORAZOWO: 5000 PLN

RATALNIE:  10×600 PLN

Videorelacja z innych naszych szkoleń

KTO POPROWADZI CIĘ PRZEZ PROGRAM?

WITOSŁAW RUSINEK

Współzałożyciel firmy Shootit, ojciec dwójki wspaniałych dzieci oraz mąż cudownej żony. Pasjonat fotografii i praktyk biznesu. Uczestniczył w kilkudziesięciu szkoleniach, co daje mu przestrzeń do tworzenia wspaniałego biznesu opartego na pasji. Komunikacja to jego mocna strona. Nie skończył żadnych studiów związanych z fotografią, bliscy współpracownicy mówią, że słabo odróżnia kolory. Skoro mu udało się stworzyć wspaniały zespół i wraz ze wspólnikiem odnieść sukces na kilku płaszczyznach fotografii, to i TY możesz to zrobić.

NAPISZ DO NAS
– ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  Wartość programu: