fbpx
logo-mini

Zapisy ruszyły!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

JEDYNY TEGO RODZAJU W POLSCE, NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANY, 6-CIO MIESIĘCZNY PROGRAM DAJĄCY KONKRETNE REZULTATY. POPROWADZIMY CIĘ KROK PO KROKU – OD MIEJSCA W JAKIM JESTEŚ, DO MOMENTU W KTÓRYM BĘDZIESZ W STANIE SAMODZIELNIE PROWADZIĆ SWÓJ BIZNES, WYPOSAŻONY WE WSZYSTKIE NARZĘDZIA I UMIEJĘTNOŚCI.

POKAŻEMY CI

JAK PROWADZIĆ BIZNES, ABY OSIĄGNĄĆ PRZYCHODY NA POZIOMIE 20 000 – 40 000 MC?
JAK POZYSKAĆ KONTRAHENTÓW GENERUJĄCYCH PRZYCHODY NA POZIOMIE 50 000 ROCZNIE?
JAK ZBUDOWAĆ ZESPÓŁ, ŻEBY OBSŁUŻYĆ 200 REALIZACJI W CIĄGU ROKU?

JAKO NIELICZNI W KRAJU POSIADAMY
TAK DUŻE DOŚWIADCZENIE

0
LAT
0
REALIZACJI ROCZNIE

OTRZYMASZ

 1. Teorię – Techniki naszej pracy.
  ZAJĘCIA GRUPOWE

 2. Przygotowanie merytoryczne do wykonania 7 realizacji.

 3. Doświadczenie! Realizacja 7 zróżnicowanych zleceń zdjęciowych pod okiem ekspertów.
  ZAJĘCIA INDYWIDUALNE i GRUPOWE

 4. Techniki naszej post produkcji zdjęć.
  ZAJĘCIA GRUPOWE

 5. Praktykę! Pracę 1:1 z Tobą podczas obróbki wykonanych przez Ciebie materiałów zdjęciowych.
  ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 6. Krytykę! Szczegółową analizę i ocenę materiału zdjęciowego 7 realizacji.
  ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 7. Portfolio – zrealizowane i profesjonalnie obrobione materiały gotowe do publikacji.

 8. Techniki sprzedażowe jak skutecznie dotrzeć do Twoich klientów.
  ZAJĘCIA GRUPOWE

 9. Know How firmy jak perfekcyjnie wykonać: reportaż ślubny, plener, chrzest św, event.
  MATERIAŁY EDUKACYJNE

 10. Nauka pracy w studio.
  ZAJĘCIA GRUPOWE

 11. 3h indywidualnych konsultacji dopasowanych do Twoich potrzeb.

 12. Możliwość odpłatnego wypożyczenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Jakich realizacji doświadczysz podczas

Master Shootit Photography?

 1. Ślub + wesele

  INDYWIDUALNE

 2. Event

  INDYWIDUALNE

 3. Plener ślubny

  GRUPOWE

 4. Sesja narzeczeńska

  GRUPOWE

 5. Sesja kobieca

  GRUPOWE

 6. Sesja biznesowa

  GRUPOWE

 7. Dowolnie wybrana tematyka

  INDYWIDUALNE

Zapisz się!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

PONADTO

Gotowe wzory umów
opracowane przez prawnika:

GOTOWE WZORY UMÓW
GRUPA WSPARCIA TECHNICZNEGO NA FB NETWORKING
BEZPŁATNE 10H PRACY W STUDIO

GOŚCIE SPECJALNI

SPECJALISTA OD SOCIAL MEDIA

TOMASZ WIĘCH

KSIĘGOWA

OLGA WITOS

 PRAWNIK

PAWEŁ DUBIS

OPINIE UCZESTNIKÓW

POPRZEDNIEJ EDYCJI

BARTOSZ

PRUSAK

Długo zastanawiałem się, jak napisać opinię, podobnie jak to miało miejsce z podjęciem decyzji o rozpoczęciu szkolenia oferowanego w firmie Shootit. Fakt, jest to może spory wydatek, jednak dzięki możliwości rozłożenia płatności na raty oraz sporemu wsparciu ze strony chłopaków udało się szybko odrobić koszt szkolenia. Jednakże co dużo ważniejsze – nabyłem pewności siebie, poznałem wiele tajników i podglądnąłem pracę profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki szczerej ocenie mojej pracy, konstruktywnej krytyce oraz wskazówkom w błyskawicznym tempie mogłem rozwinąć swoje umiejętności o wiele poziomów. Na potwierdzenie moich słów wystarczy wspomnieć, że na rok po przeprowadzce do Polski i ledwie 5 miesięcy po rozpoczęciu szkolenia mam za sobą już kilka własnych realizacji oraz pierwsze poważne zlecenia zarezerwowane na przyszły rok i pewność co do swojego warsztatu. Dużym plusem jest możliwość konsultacji i brak tematów tabu – mogę niemal w każdej chwili zadzwonić i dopytać o co tylko chcę. Kolejną sporą zaletą jest to, iż mimo zrealizowania planu chłopaki nadal wspierają mnie, gdy tylko tego potrzebuję. Sądzę, że gdyby przyszło mi się tego wszystkiego uczyć samemu zeszłoby mi zapewne kilka lat oraz popełniłbym wiele błędów o ile nie poddałbym się gdzieś w połowie drogi do tego miejsca, gdzie znajduję się dzisiaj. Z dumą i pewnością siebie mówię o sobie „pan fotograf”, Prusak Foto i członek zespołu Shootit! Także mogę w pełni polecić szkolenia każdemu, kto chciałby zacząć zarabiać na swoim hobby, którym jest fotografia. Szkoda czasu na uczenie się tego wszystkiego samemu.

JOANNA

KWIATKOWSKA-STABRYŁA

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż poniższy tekst będzie niewątpliwie formą bliższą do listu niż recenzji – cóż – emocjonalne przywiązanie do Shootit nie pozwala mi na sztywną formę wypowiedzi pisemnej 😉 Pozwólcie, że będę zwracała się tutaj bezpośrednio i personalnie.
Jak wiecie moja przygoda z kursem Master Shootit rozpoczęła się niedawno bo zaledwie kilka miesięcy temu. Dzięki uprzejmości i wspaniałej chęci rozwoju swoich pracowników, firma Anna Pietrasz z Panią Anną na czele, w której mam ogromną przyjemność pracować, zostałam wytypowana do uczestniczenia w rocznym kursie fotograficznym z założenia kształcącym w pełni do profesjonalnego i samodzielnego rozwoju w branży foto. Od tego momentu poczułam, że zacznę w końcu spełniać swoje osobiste marzenia i cele związane z fotografią.
Po zapoznaniu się z Wami – Witek, Mirek- wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Od samego początku dostrzegłam wielką pasję i serce jakie wkładacie w uwiecznianie największych wydarzeń z życia mniej lub bardziej przeciętnych ludzi. Robiąc piękne ujęcia jesteście w stanie zatrzymać wspomnienia osób, które się do Was zgłaszają. To zdecydowanie pokrywa się również z moją wizją fotografii. Mnóstwo spotkań, kursów, setki rad i obiektywnych ocen moich zdjęć. Bez względu na porę i dzień wolny od Waszej pracy mogłam i nadal mogę liczyć na Waszą pomoc.
Witek – dziękuję za ogrom wysiłku, zaangażowania i odpowiedzialności za moje poczynania. Jesteś niesamowicie ciepłym człowiekiem, który bierze pod skrzydła swoich uczniów i próbuje wycisnąć z każdego jak najwięcej. Dziękuję również za elastyczność i zrozumienie w wielu kwestiach związanych z tematyką szkoleń i warsztatów. To dla mnie bardzo cenne by czerpać z kursu jak najwięcej zważając na swoje pasje i wizje (nazwijmy je „artystyczne”) 😉 Dziękuję za każdą możliwość rozwoju poprzez kierowanie mnie do realizacji ciekawych zleceń. Dziękuję za wspieranie moich poczynań swoim sprzętem fotograficznym! Nie raz uratowałeś mi „tyłek” 😊
Mirek – dziękuję za każdą obiektywną opinię moich prac i bardzo rzetelną, konkretną uwagę na ich temat. Jestem osobą, która lubi krytykę popartą wiedzą i merytorycznymi wyjaśnieniami. Uwielbiam z Tobą szybko i konkretnie obgadywać moje obawy i wątpliwości 😊 😉 Dziękuję za błyskawiczne odpowiedzi na nagłe zapytania i błyskawiczny kurs fotografii studyjnej, która dała mi wiele frajdy. Chyba na Twoje nieszczęście jeszcze nie raz będę miała do Ciebie wiele pytań w tej dziedzinie, ponieważ miałeś rację – studio daje wiele możliwości 😉  Chyba złapałam bakcyla 😉
Ole 😊 – dziękuję, że wiele razy odrywałyście się przeze mnie od obowiązków by nauczyć mnie obróbki zdjęć.
Dzięki temu programowi mogłam otworzyć swój umysł i zacząć pewniej i bardziej kreatywnie dostrzegać przestrzeń fotografii. Jestem świadoma tego, czego jeszcze muszę się nauczyć. Znam swoje warsztatowe niedoskonałości i złe przyzwyczajenia, ale dzięki Wam wiem, że mogę być lepsza w tym co robię i przede wszystkim co kocham od dziecka.
I na sam koniec, ale najważniejsze – dziękuję za to co zawsze powtarzacie – „jesteśmy tu dla Ciebie”.
Jeszcze raz i po stokroć dziękuję,
Joanna Kwiatkowska – Stabryła

MARIUSZ

MAJDER

Głównym powodem podjęcia decyzji o kursie MASTER SHOOTIT było to iż całość programu została zaplanowana na dłuższy czas a nie jak w wielu przypadkach na 1 weekend. Według mnie – dobrze przygotowany program, prowadzący bardzo chętni do przekazania swojej wiedzy. Kurs dobrze rozciagnięty w czasie dzięki czemu jest czas na spokojne przyswajanie wiedzy. W trakcie zajęć praktycznych typu wesele, ślub pomoc na każdym kroku przez co stres opada po pierwszych godzinach na pierwszej realizacji. Rzetelna krytyka wykonanego materiału, duża cierpliwość do kursantów – prowadzący bardzo chętni do kompleksowego objaśnienia niezrozumiałych tematów. Po każdej wykonanej sesji omówienie materiału zdjęcie po zdjęciu. BARDZO przyjazna i luźna atmosfera w trakcie kursu. Dzięki temu kursowi zacząłem robić zdjęcia, które bardzo podobają się moim zleceniodawcom. Dodatkowo mogłem liczyć na omówienie oraz ocenę również prywatnego materiału który został wykonany poza kursem. Na wspomnienie zasługują również konsultacje telefoniczne jak i poprzez inne formy kontaktu przed prywatnymi sesjami. BARDZO POLECAM

IZABELA

DWORAK

Fotografia zawsze mnie fascynowała, jednak byłam totalnym amatorem w tym temacie. Przeglądając portal społecznościowy trafiłam na ogłoszenie o programie MASTER SHOOTIT. Pomyślałam, że to może być coś dla mnie. Nie myliłam się. Zostałam poprowadzona od początku. Zawsze miałam pełne wsparcie. Przed realizacją zleceń omówienie tematu od A do Z. Od ustawień aparatu po przegląd przykładowych realizacji. Zawsze chętni do pomocy. Dzięki programowi mogę się rozwijać w kierunku, który był dla mnie czarną magią. Nie jest to zwykły kurs weekendowy, a roczny dlatego można tak wiele się nauczyć. Szkolenia, pomoc w obróbce, podczas sesji, zawsze można zadzwonić i się poradzić. Gdybym miała wybierać raz jeszcze zapisałabym się bez wahania. Polecam serdecznie każdemu program MASTER SHOOTIT. Dzięki niemu możesz rozwinąć skrzydła.

To program, którego autorami są pasjonaci fotografii i prowadzenia biznesu.

Pod naszymi skrzydłami samodzielnie zaczniesz zarabiać,
spełniając swoją pasję i uzyskując wolność finansową.

Po ukończeniu programu otrzymujesz certyfikat zawodowego fotografa,
który jest potwierdzeniem najwyższej jakości i kompetencji.

DLA KOGO?

Dla osób zaczynających swoją przygodę z fotografią lub tych, które prowadzą już swój biznes, ale od dłuższego czują, że stoją w miejscu.

Mają talent i potencjał, ale brakuje im doświadczenia fotograficznego i biznesowego. Często są to osoby, które nie wiedzą, jak pozyskać nowych klientów.

A JAK TO JEST Z TOBĄ?

Być może jedyną korzyścią twojej pracy jest comiesięczna wypłata.
Twoją pasją jest fotografowanie, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok,aby zacząć zarabiać na tym tak naprawdę kochasz?

Być może jesteś już fotografem działającym na rynku od jakiegoś czasu, ale doskwiera ci brak zleceń. Nie wystarczają, aby się z nich utrzymać, więc pracujesz jeszcze na etat co powoduje, że nie masz praktycznie czasu dla siebie i najbliższych.

Być może jesteś fotografem, któremu idzie co prawda całkiem dobrze, ale wyłącznie w sezonie? Wszystko robisz samodzielnie i zastanawiasz się jak wejść na wyższy poziomi i stworzyć zespół marzeń.

Wartość programu:

JEDNORAZOWO: 5000 PLN

RATALNIE:  10×600 PLN

Spiesz się!

Cena wzrośnie za:

2020/01/01 00:00:01
0
LAT
0
PROCENT
0
MIESIĘCY

Skorzystaj z naszego 10-letniego doświadczenia i otrzymaj wszystko w pigułce. Nie popełniaj wszystkich błędów, które my popełniliśmy.

Satysfakcji po ukończeniu programu, w przeciwnym wypadku zwracamy Ci poniesione koszty!

W taki okres jesteśmy w stanie skutecznie nauczyć Cię wszystkiego co niezbędne, żeby zostać zawodowym fotografem i zacząć czerpać na tym korzyści finansowe.

KTO POPROWADZI CIĘ PRZEZ PROGRAM?

WITOSŁAW RUSINEK

Współzałożyciel firmy Shootit, ojciec dwójki wspaniałych dzieci oraz mąż cudownej żony. Pasjonat fotografii i praktyk biznesu. Uczestniczył w kilkudziesięciu szkoleniach, co daje mu przestrzeń do tworzenia wspaniałego biznesu opartego na pasji. Komunikacja to jego mocna strona. Nie skończył żadnych studiów związanych z fotografią, bliscy współpracownicy mówią, że słabo odróżnia kolory. Skoro mu udało się stworzyć wspaniały zespół i wraz ze wspólnikiem odnieść sukces na kilku płaszczyznach fotografii, to i TY możesz to zrobić.

MIROSŁAW JAROSZ

Współwłaściciel firmy Shootit. Działa z pasją i ambicją. Wprowadza fantastyczną atmosferę współpracy. Głodny nowych wyzwań, z głową pełną niebanalnych pomysłów i fotograficznych rozwiązań. A co najważniejsze do każdego zadania podchodzi przygotowany na 120 procent. Fotografia była jego hobby od momentu kiedy skończył 17 lat. Od kilku lat zajmuje się nią zawodowo, stale się rozwijając. Jego drugą pasją jest retusz i obróbka zdjęć.

NAPISZ DO NAS
– ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  Wartość programu: